junior linux developer

Job Overview

Location
Warszawa, Mazovia
Job Type
Full Time
Date Posted
1 month ago

Additional Details

Job ID
123
Job Views
23

Job Description

Dołącz, który odpowiada za rozwój zespołu producentów samochodów dla najlepszych producentów samochodów.

technologie w projektach:

  • C/C++
  • Linux/Android/QNX
  • Narzędzia Atlassian
  • GIT

oferujemy

Zespół:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość pracy w wielu projektach
  • Pracę z nowymi technologiami na rynku
  • Miesięczne budżety na

Sprzęt:

  • Stacja robocza PC/Laptop + 2 monitory zewnętrzne
  • System operacyjny: Linux, Windows

Korzyści:

  • Prywatna opieka medyczna (możliwość dodania dodatku rodziny za darmo)
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta lunchowa
  • Częściowy zwrot kosztów kursu angielskiego angielskiego
  • Możliwość wykonania pomiaru czasu pracy
  • Różnorod, restauracjene (teatry)
  • Nieograniczony bezpłatny wstęp do Centrum Nauki Kopernik dla Ciebie i Twoich znajomych
  • Możliwość testowania nowych produktów

Lokalizacja:

  • Biuro w Warsaw Spire w pobliżu stacji metra

zadania

  • Rozwój i utrzymanie sterowników/jądra systemu Linux
  • Wsparcie techniczne dla kwestii związanych z Exynos Auto SoC
  • Wsparcie przy zamawianiu RFQ/RFI oraz PoC
  • Współpraca z inżynierami współpracy

oczekujemy

  • Znajomość języka C/C++
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - w tym znaczniku jakości specyfikacji technicznej
  • Dyplom licencjata lub magistra informatyki, elektroniki, telekomunikacji lub pokrewnych dziedzin
  • Gotowość do podróży do Niemiec
  • Znajomość narzędzi firmy Atlassian
  • Analityczne podejście
  • Chęć pracy z zabezpieczeniami technologiami

Mile widziana

  • Doświadczenie w sterowników/debugowaniu dla systemu Linux
  • Doświadczenie w Środowisku programistycznym yocto
  • Doświadczenie w Środowisku maszyn wirtualnych z hypervisorem
  • Doświadczenie w pracy z systemem Android
  • Doświadczenie w sterownikach sterowników RT Linux/QNX

Location

Accept