C/C++ Software developer in IoT Project

Job Overview

Location
Warszawa, Mazovia
Job Type
Full Time
Date Posted
1 month ago

Additional Details

Job ID
122
Job Views
17

Job Description

Dołącz do, które wchodzą w życie oprogramowania dla platformy TV, Io zespołu i używa się, aplikacji internetowych i usług. Rozwiązania są zgodne z koncepcją „wielourządzenia-doświadczenie” i integrują różne platformy sprzętowe.

Technologie w projekcie:

 C++/C, Go, JS (Svelte) i C# z technologiąmi - platformą Tizen i rozwiązaniami rozwiązaniami IoT (SmartThings).

Zespół programu projektantów współpracuje również z zespołem zespołu UI/UIX.

oferujemy

Zespół:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość pracy w wielu projektach
  • Pracę z nowymi technologiami na rynku
  • Miesięczne budżety na

Sprzęt:

  • Stacja robocza PC/Laptop + 2 monitory zewnętrzne
  • System operacyjny: Linux, Windows

Korzyści:

  • Prywatna opieka medyczna (możliwość dodania dodatku rodziny za darmo)
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta lunchowa
  • Częściowy zwrot kosztów kursu angielskiego angielskiego
  • Możliwość wykonania pomiaru czasu pracy
  • Różnorod, restauracjene (teatry)
  • Nieograniczony bezpłatny wstęp do Centrum Nauki Kopernik dla Ciebie i Twoich znajomych
  • Możliwość testowania nowych produktów

Lokalizacja:

  • Biuro w Warsaw Spire w pobliżu stacji metra

zadania

  • Rozwój aplikacji, aplikacja, IoT i wprowadzane zmiany
  • zapewnianie jakości oprogramowania poprzez rzetelny przegląd kodu, obsługę architektury i metody kodowania
  • Współpraca z innymi produktami, a jednocześnie samodzielna praca i rozwiązaniami technicznymi
  • w badaniach i zmianach czynników PoC
  • w badaniach materiałów nad materiałami rozwiązaniami

oczekujemy

  • Co najmniej jeden rok studiów w dziedzinie informatyki, telekomunikacji i/lubu elektroniki
  • Minimum 2 lata rozwoju w C/C++
  • Znajomość systemu Linux
  • Doświadczenie w pracy z GIT, github, Jira,
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Oprogramowanie
  • Umiejętność samodzielnej autonomii
  • Dobra praca w zespole w celu wypracowania kierunków rozwoju i rozwiązań problemów
  • Dobra znajomość języka angielskiego, zarówno w mowie jak i piśmie
  • Doświadczenie w rozwoju GoLang
  • Umiejętności przywódcze
  • Doświadczenie z githubie, CI/CD, dokerzy
  • Doświadczenie w programowaniu sieciowym
  • Doświadczenie w debugowaniu i profilowaniu aplikacji
  • Zainteresowania związane z IoT i ML

Tags

Location

Accept